Zapraszamy na nowy serwis internetowy : kg-legal.eu
pl en de
twitter  g  f  in 
Kancelaria
KG LEGAL
Portal Gospodarczy
KG Legal arr portal
 
pl de ru en  

Tłumaczenia prawnicze języka angielskiego i języka niemieckiego


Posiadamy uprawnienia

tłumacza przysięgłego języka 

angielskiego (TP/46/15).


Kancelaria KG Legal specjalizuje się w usługach językowo-prawnych świadczonych przez radców prawnych z doświadczeniem lingwistycznym, wykształceniem filologicznym i prawniczym w Polsce i za granicą oraz praktyką międzynarodową.

Mamy świadomość, że jedynie podwójne wykształcenie, tj. prawnicze, oraz jednocześnie lingwistyczne, daje rękojmię wiernego odzwierciedlenia oryginalnej intencji przekazu oraz tłumaczenia tekstu prawniczego. Nasz team tłumaczeniowy daje gwarancje kompetencji zawodowych tłumacza operującego w specjalistycznym prawniczym języku obcym. Wskutek naszej wieloletniej praktyki prawnej w obrocie transgranicznym dostarczamy naszym Klientom profesjonalne wsparcie językowo-tłumaczeniowe. Nasze usługi tłumaczeniowe stanowią odpowiedź na istniejące zapotrzebowanie doraźnych usług językowo-prawnych z uwagi na niszę rynku usług tłumaczeniowych w zakresie specjalistycznych tekstów prawniczych.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sporządzaniu tekstów prawniczych w trzech językach (polskim, angielskim oraz niemieckim).

W ramach naszej specjalizacji świadczymy profesjonalne pośrednictwo językowe w sporach transgranicznych. Oferujemy usługi tłumaczeniowe dokumentów w czynnościach prawnych w postaci umów, aneksów do umów, jednostronnych oświadczeń woli, umów spółek, protokołów zgromadzeń, dokumentacji księgowo - rachunkowej, pism procesowych, orzeczeń sądowych, aktów administracyjno - prawnych, polis ubezpieczeniowych, ogólnych warunków ubezpieczeń, protokołów rozpraw, ugód i zapytań ofertowych.

Na polu tłumaczeniowym jesteśmy aktywni w transakcjach i negocjacjach handlowych. Analizujemy umowy gospodarcze pod kątem językowym. Świadczymy tłumaczenia w relacjach zagranicznych, w tym tłumaczenia ustne a vista i konsekutywne.

Posiadamy doświadczenie w obsłudze językowej czynności prawnych w podmiotach korporacyjnych. Sporządzamy dwujęzyczne dokumenty w spółkach kapitałowych z udziałem obcego kapitału.

Naszą językową ofertę uzupełniamy doradztwem językowym w marketingu polskich przedsiębiorców w ekspansji na rynki zagraniczne, oraz przedsiębiorców zagranicznych prowadzących swoje inwestycje na polskim rynku.

Newsletter KG Legal

Otrzymuj informacje
o nowościach na portalu gospodarczym KG Legal

Kontakt:

ico tele 00 48 12 263 46 74
00 48 12 426 47 35
ico tele  Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku
od godziny 9:00 do godziny 18:00
 
ico mail office@kg-legal.pl  ico mail  KG LEGAL KIEŁTYKA GŁADKOWSKI - SPÓŁKA PARTNERSKA.   
 faks: 00 48 12 426 47 43   KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH   
Siedziba kancelarii: ulica Świętej Anny 9
31-008 Kraków
  NIP: 6772407578; REGON: 365354092; Nr KRS: 0000635779
Numery kont w DEUTSCHE BANK POLSKA S.A. tutaj
 
stopka logo2

Wyróżnienia i organizacje partnerskie:

                     
ABA_LOGO.png    KLASTER LIFESCIENCE    BioLawEurope

  indyjsko_polska.jpg      
                         
Legal_Awards_2015_Winner.png   Corporate INTL KG LEGAL   KIRP   aipl.jpg   CORPORATE_LIVEWIRE_GLOBAL_AWARDS_2016.jpg        
NOTA PRAWNA IMPRESSUM DISCLAIMER 
2014 (c) KG LEGAL 
  Tworzenie stron internetowych hauerpower
Wszystkie prawa zastrzeżone. 
strzalka do gory