Zapraszamy na nowy serwis internetowy : kg-legal.eu
pl en de
twitter  g  f  in 
Kancelaria
KG LEGAL
Portal Gospodarczy
KG Legal arr portal
 
pl de ru en  

Nota prawna

Wyłączenie odpowiedzialności za treść strony KG Legal, Portal Gospodarczy KG Legal oraz treść hiperłączy. 

Celem strony internetowej KG Legal oraz Portalu gospodarczego KG Legal jest misja informacyjna. Ich przekaz informacyjny oraz zawartość merytoryczna nie stanowi porady prawnej ani oferty handlowej w rozumieniu prawa polskiego.  Treść strony internetowej KG Legal oraz Portalu gospodarczego KG Legal jest tworzona i umieszczana z najwyższą starannością. Nie ponosimy odpowiedzialności prawnej za prawidłowość, kompletność oraz aktualność informacji zawartych na stronie internetowej KG Legal oraz na Portalu Gospodarczym KG Legal w szczególności w kontekście konkretnego stanu prawnego czy porady prawnej. Pomimo należytej staranności przy wszelkich czynnościach związanych z redakcją oraz stałym monitoringiem treści strony internetowej KG Legal oraz Portalu gospodarczego KG Legal, nie ponosimy także odpowiedzialności prawnej za treść hiperłączy (wszelkich odwołań do innego dokumentu lub innego miejsca w danym dokumencie)i innych stron internetowych, do których nasza strona KG Legal oraz Portal Gospodarczy KG Legal odsyła w drodze linków lub też ujawnia w nich treść w jakikolwiek inny sposób. Tym samym nie ponosimy odpowiedzialności prawnej za udostępnioną za pośrednictwem KG Legal oraz Portalu Gospodarczego KG Legal zawartość innych stron internetowych lub pozostałych materiałów i tekstów podmiotów trzecich, w zakresie prawidłowości i rzetelności przekazu orzeczeń sądowych, przepisów prawnych, komentarzy, tłumaczeń na języki obce oraz przedstawionych fachowych komentarzy, opinii i wypowiedzi o charakterze ocennym, za którą to treść odpowiadają podmioty odpowiedzialne za źródło hiperłącza. W szczególności wyłączenie odpowiedzialności dotyczy wszelkich materiałów, wzorów umów i pism oraz formularzy udostępnianych na stronie internetowej KG Legal oraz na Portalu Gospodarczym KG Legal („Materiały”). Odpowiedzialność za skutki wykorzystania w jakikolwiek sposób Materiałów zamieszczonych na stronie internetowej KG Legal oraz na Portalu Gospodarczym KG Legal spoczywa na podmiotach korzystających z tych Materiałów. 

Prawa autorskie. 

© Copyright KG Legal Kancelaria radcy prawnego Kazimierz Jakub Gładkowski, Kraków (Polska). Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały tekstowe, zdjęciowe, graficzne, dźwiękowe, filmowe, multimedialne, jak również ich sposób wykorzystania i ich układ na stronie internetowej KG Legal lub na portalu gospodarczym KG Legal są prawnie chronione na wszystkich polach eksploatacji i stanowią własność intelektualną KG Legal Kancelarii radcy prawnego Kazimierz Jakub Gładkowski. Kopiowanie, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody KG Legal Kancelaria radcy prawnego Kazimierz Jakub Gładkowski są zabronione i stanowią naruszenie autorskich praw majątkowych do utworu w rozumieniu polskiej ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zastrzega się, że poszczególne elementy treściowe strony internetowej KG Legal lub Portalu Gospodarczego KG Legal są własnością podmiotów trzecich i są chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów. 

Informacje odnośnie wykonywania zawodu i pozostałe dane. 

Ilekroć strona KG Legal lub Portal KG Legal zawiera wyrażnie „Radca prawny”, „Rechtsanwalt”, „Attorney”, to każdorazowo, wyrażenia te odnoszą się do tytułu zawodowego radcy prawnego nadanego w Rzeczypospolitej Polskiej. 

KG LEGAL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KAZIMIERZ JAKUB GŁADKOWSKI; 
ul. Lucjana Rydla 45B/79; 30-087 Kraków. Tytuł zawodowy:  Radca prawny; Wydany na obszarze: Rzeczypospolitej Polskiej: Miejscowo właściwy samorząd zawodowy:  Okręgowa Izba Radców Prawnych w Krakowie; ul. Francesco Nullo 8/4, 31-543 Kraków; http://www.oirp.krakow.pl/; http://www.kirp.pl/; Numer wpisu na listę radców prawnych: KR-2382; http://www.oirp.krakow.pl/4735,Osoba.htm. W stosunku do wszelkich stosunków prawnych mających związek strony internetowej KG Legal oraz Portalu gospodarczego KG Legal zastosowanie znajdzie prawo polskie. Właściwą zawodowymi przepisami jest ustawa z dnia 6 lipca 1982 roku o radcach prawnych, dostępna na stronie: http://www.kirp.pl/Akty-Prawne/Ustawa-o-Radcach-Prawnych.

Kontakt: Telefon: +48 530 920 011; 
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: Numer identyfikacji podatkowej: PL 6731719051. 

Newsletter KG Legal

Otrzymuj informacje
o nowościach na portalu gospodarczym KG Legal

Kontakt:

ico tele 00 48 12 263 46 74
00 48 12 426 47 35
ico tele  Kancelaria czynna: od poniedziałku do piątku
od godziny 9:00 do godziny 18:00
 
ico mail office@kg-legal.pl  ico mail  KG LEGAL KIEŁTYKA GŁADKOWSKI - SPÓŁKA PARTNERSKA.   
 faks: 00 48 12 426 47 43   KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH   
Siedziba kancelarii: ulica Świętej Anny 9
31-008 Kraków
  NIP: 6772407578; REGON: 365354092; Nr KRS: 0000635779
Numery kont w DEUTSCHE BANK POLSKA S.A. tutaj
 
stopka logo2

Wyróżnienia i organizacje partnerskie:

                     
ABA_LOGO.png    KLASTER LIFESCIENCE    BioLawEurope

  indyjsko_polska.jpg      
                         
Legal_Awards_2015_Winner.png   Corporate INTL KG LEGAL   KIRP   aipl.jpg   CORPORATE_LIVEWIRE_GLOBAL_AWARDS_2016.jpg        
NOTA PRAWNA IMPRESSUM DISCLAIMER 
2014 (c) KG LEGAL 
  Tworzenie stron internetowych hauerpower
Wszystkie prawa zastrzeżone. 
strzalka do gory